top of page
  • Yazarın fotoğrafıozersahteam

Orijinal, Yenilikçi, Etkileyici.

Yeni logomuz Güçlü Yönlerimizi ve Özgünlüğümüzü temsil ediyorYıllar geçtikçe WOIL Lubricants, sınırları aşma potansiyeli yüksek, yenilikçi bir marka olarak pazarda konumlandı. Misyonumuz pazara kaliteli ürünlerle hizmet etmektir, böylece motor bakımınız konusunda endişelenmenize gerek kalmaz çünkü Woil sizin motor koruma kalkanınızdır.


Yüksek standartlara sahibiz ve uzun bir araştırma döneminin ardından stratejik hedeflerimize ulaşmak için sürecimizi her gün yeniden keşfediyor ve geliştiriyoruz Woil Lubricants yeniden markalaşıyor, yeniden markalama hedefimiz değerlerimizi pazara daha iyi iletmek, yeni logo güçlü yönleri ve özgünlüğü temsil ediyor markamızın.


Yeni sloganımız «Motorunuzun Koruma Kalkanı». Müşterilerimize, Türkiye'nin lider motor yağı ve madeni yağ üreticisi olarak, petrol ve enerji sektöründeki diğer önde gelen işletmelere sorunsuz hizmet ve ürünler sunarak bunu ifade etmektedir.


Yün Yağlayıcıların neden en iyi seçim olduğunu müşterilerimize bu duyguyu aktarmayı arzuluyoruz. Pazarda lider olmak herkesin harcı değildir, sadece WOIL'in işidir.


Yeniyi kucaklayın ve bu Yeni Çağda bizimle gelin.0 görüntüleme0 yorum

コメント


bottom of page