top of page

WOIL İLE TANIŞMALISINIZ

Woil, 1998 yılında kurulmuş ve 2005 yılında aldığı patent ile üretim hayatına başlamış uluslararası bir markadır. Woil marka ürünler madeni yağ sektöründe her türlü ihtiyaca destek olmakta ve amacını yerine getirmektedir. Endüstriyel, otomotiv, oto bakım ürünleri, proses yağları, deniz yağları, gresler, antifriz vb.ürünleri üretmektedir.


Sürekli değişen ihtiyaçlara yenilikçi çözümler sunmak için alanında yüksek nitelik ve deneyim sahibi ekibimizle sizlere hizmet sunmaktayız.


Sürekli yenilik yaparken yüksek kaliteli ve uygun maliyetli formülasyonlar geliştiren Woil, geçmişiyle tecrübeli, yeniliklere açıklığıyla her zaman genç kalan bir markadır.

Müşteri Memnuniyeti

Adsız tasarım (14) (1).png

Müşteri memnuniyeti vazgeçilmezimizdir. Ürettiğimiz her üründe müşteri odaklıyız. Distribütörlerimiz, bayilerimiz ve nihai kullanıcı müşterilerimiz için mümkün olan en iyi hizmeti sağlamaya odaklandık.

Kalite Güvencesi

İşimizi yaparken etiketinden bidonuna varıncaya dek kaliteden ödün vermiyoruz. Bunun yanında çevre ve insan sağlığına büyük önem vererek çevre dostu bir marka olduğumuzun altını çiziyoruz.

Güven ve Şeffaflık

Hammadde temininden üretime, üretimden satışa kadar şeffaf bir politika ile ürünlerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunarak bize duyduğunuz gevene layık olamaya azami gayret gösteriyoruz.

DAHA FAZLA …

Yetkin ve deneyimli Ar-Ge kadromuz ile son teknoloji cihaz ve ekipmanlara sahip akredite laboratuvarımızda ürünlerimizi sürekli geliştirmekte ve iyileştirmekteyiz.


Laboratuvar ekipmanlarımız uluslararası standartlara göre sürekli olarak kalibre edilmektedir. Üretim, dolum ve paketleme işlemlerimiz tam otomatik makine ve ekipmanlarla gerçekleştirilmektedir.

bottom of page